Jak propagovat?

Jednoduše klikni na „moje propagace“ a vytiskni si leták s tvým QR kódem, který dle svého uvážení distribuuj (roznes do poštovních schránek, dej do čekárny u lékaře, polož v restauraci na stůl, nalep si ho na okno auta nebo domu, atd…). Kdokoliv si leták s QR kódem načte do chytrého telefonu, zobrazí se mu tipujreality s tvým kódem a pokud se tento člověk zaregistruje na tipujreality, stává se automaticky TVÝM přímým doporučeným uživatelem (tipařem). Okamžitě se ti navyšuje odměna za tvůj osobní tip o 1 % (max. odměna činí 20 %) a navíc z každého tipu tohoto tvého přímého tipaře získáváš 5 % z celkové provize.

Jednoduše klikni na „moje propagace“ a zkopíruj si logo tipujreality, ve kterém je uložen tvůj unikátní kód. Vytvoř si jednoduše odkaz na tvoje webové stránky a kdykoliv se někdo proklikne ze tvých webových stránek na tipujeality a zaregistruje se, stává se automaticky TVÝM přímým doporučeným uživatelem (tipařem). Okamžitě se ti navyšuje odměna za tvůj osobní tip o 1 % (max. odměna činí 20 %) a navíc z každého tipu tohoto tvého přímého tipaře získáváš 5 % z celkové provize.

Jednoduše klikni na „moje propagace“ a zkopíruj si odkaz pro umístění na sociální sítě, ve kterém je uložen tvůj unikátní kód. Kdykoliv se někdo proklikne z tvého profilu na sociální síti na tipujeality a zaregistruje se, stává se automaticky TVÝM přímým doporučeným uživatelem (tipařem). Okamžitě se ti navyšuje odměna za tvůj osobní tip o 1 % (max. odměna činí 20 %) a navíc z každého tipu tohoto tvého přímého tipaře získáváš 5 % z celkové provize.

https://www.facebook.com/tipujreality.cz/

 
 

RK KLIKA - Koperníkova 2658/41, 301 00 Plzeň - tel: +420 777 248 383, e-mail: info@rkklika.cz

Smlouva o referenčním poplatku