Jak tvořit skupinu?

Zaregistrováním do tipujreality získáváš unikátní kód, který se vždy automaticky, po tvém přihlášení do tipujreality, načte do tebou přeposlaných emailů tvým známým, nebo se načte při sdílení na Facebook, nebo se načte při propagaci pomocí tvého QR kódu (leták, plachta, samolepa, atd.), nebo se načte po kliknutí na logo tipujreality na tvých webových stránkách. Takže, VŽDY když se někdo zaregistruje do tipujreality na základě tvého doporučení, sdílení nebo propagace, automaticky se stává tvým přímým doporučeným uživatelem (tipařem).

Jednoduše si sedni se svým známým k tipujreality (na počítači, notebooku, tabletu, chytrém telefonu) a po kliknutí na „přímá registrace“ tvého známého zaregistruj. Tvému známému přijde na email (který jste uvedli do registračního formuláře) aktivační email s přihlašovacími údaji a s odkazem na tipujreality.

Jednoduše klikni na „sdílej a doporuč známému přes email“ a přepošli na email tvého známého pozvánku do tipujreality. Pokud se na základě tvého sdílení (doporučení) tvůj známý také zaregistruje na tipujreality, stává se automaticky TVÝM přímým doporučeným uživatelem (tipařem). Okamžitě se ti navyšuje odměna za tvůj osobní tip o 1 % (max. odměna činí 20 %) a navíc z každého tipu tohoto tvého přímého tipaře získáváš 5 % z celkové provize.   

Jednoduše klikni na „sdílej a doporuč známému přes Facebook“ a sdílej s tvými přáteli na Facebooku tipujreality. Pokud se na základě tvého sdílení (doporučení) někdo z tvých přátel také zaregistruje na tipujreality, stává se automaticky TVÝM přímým doporučeným uživatelem (tipařem). Okamžitě se ti navyšuje odměna za tvůj osobní tip o 1 % (max. odměna činí 20 %) a navíc z každého tipu tohoto tvého přímého tipaře získáváš 5 % z celkové provize.   

Jednoduše klikni na „moje propagace“ a vytiskni si leták s tvým QR kódem, který dle svého uvážení distribuuj (roznes do poštovních schránek, dej do čekárny u lékaře, polož v restauraci na stůl, nalep si ho na okno auta nebo domu, atd…). Kdokoliv si leták s QR kódem načte do chytrého telefonu, zobrazí se mu tipujreality s tvým kódem a pokud se tato osoba zaregistruje na tipujreality, stává se automaticky TVÝM přímým doporučeným uživatelem (tipařem). Okamžitě se ti navyšuje odměna za tvůj osobní tip o 1 % (max. odměna činí 20 %) a navíc z každého tipu tohoto tvého přímého tipaře získáváš 5 % z celkové provize.

Jednoduše klikni na „moje propagace“ a zkopíruj si logo tipujreality, ve kterém je uložen tvůj unikátní kód. Vytvoř si jednoduše odkaz na tvoje webové stránky a kdykoliv se někdo proklikne ze tvých webových stránek na tipujeality a zaregistruje se, stává se automaticky TVÝM přímým doporučeným uživatelem (tipařem). Okamžitě se ti navyšuje odměna za tvůj osobní tip o 1 % (max. odměna činí 20 %) a navíc z každého tipu tohoto tvého přímého tipaře získáváš 5 % z celkové provize.

Jednoduše klikni na „moje propagace“ a zkopíruj si odkaz pro umístění na sociální sítě, ve kterém je uložen tvůj unikátní kód. Kdykoliv se někdo proklikne z tvého profilu na sociální síti na tipujeality a zaregistruje se, stává se automaticky TVÝM přímým doporučeným uživatelem (tipařem). Okamžitě se ti navyšuje odměna za tvůj osobní tip o 1 % (max. odměna činí 20 %) a navíc z každého tipu tohoto tvého přímého tipaře získáváš 5 % z celkové provize.

https://www.facebook.com/tipujreality.cz/

 
 

RK KLIKA - Koperníkova 2658/41, 301 00 Plzeň - tel: +420 777 248 383, e-mail: info@rkklika.cz

Smlouva o referenčním poplatku